Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo Digiplant Energy

Dostupné řešení pro většinu druhů otopných systémů: podlahové vytápění, vytápění radiátory, akumulace topné vody a ohřev vody v zásobníku na TUV. Dostupné výkonové řady umožňují optimální volbu velikosti tepelného čerpadla pro rodinné a bytové domy v našich klimatických podmínkách v jedno i třífázovém provedení. 

Špičkový výkon chladiva R290 v kombinaci s invertorovou technologií řízení předurčuje monoblokové tepelné čerpadlo DigiplantEnergy k pokrytí veškerých potřeb spojených s dodávkou tepla, teplé vody nebo chlazení ve vaší domácnosti. Provoz tepleného čerpadla charakterizuje nízká úroveň hluku, možnost naprogramování přes řídicí jednotku i vzdálené obsluhy přes Wi-Fi aplikaci. To vše při energetickém štítku A+++ a využití ekologicky maximálně šetrného chladiva R290.

Tepelné čerpadlo na míru potřebám

  • Výkonové řady 8, 12, 16 kW v jednofázovém provedení a 12, 16, 22 kW v třífázovém provedení.
  • Energetický štítek A+++ při výstupní teplotě vody +35°C
  • Sezónní topný faktor SCOP 5+ podle certifikátů od TÜV
  • Jednoduché řízení pomocí mobilní aplikace nebo řídicí jednotky

Kvalita na prvním místě

Tým Digiplant Energy připravil znalostní databázi popisující provozní stavy tepelného čerpadla pro usnadnění jeho provozu. V případě provozních obtíží jsme schopni díky vzdálenému přístupu a diagnostice zařízení vyhodnotit provozní stavy tepleného čerpadla a doporučit v případě potřeby nápravné opatření. Pokud by nastala významná porucha, jsme schopni podobu opravy poruchy zapůjčit tepelné čerpadlo pro zajištění tepelného komfortu našeho zákazníka.

Výhody značky Digiplant Energy

Tepelný komfort zajištěn z pohodlí domova

Využijte možnosti naprogramovat chod tepelného čerpadla z řídicí jednotky nebo s využitím bezdrátového pokojového termostatu. Případně vyberte provozní režim (tichý, chytrý, na maximální výkon nebo dovolená) a pohodlně z mobilní aplikace jen kontrolujte Vámi nastavenou domácí teplotu.

Montáž a provoz bez starostí

Tepelné čerpadlo Vás mile překvapí nízkou mírou akustického hluku díky kombinaci konstrukčních opatření a využití progresivních materiálů pro potlačení hluku. Instalace je snadná a díky standardizovaným konfiguracím příslušenství zvládneme hladce tepelné čerpadlo zprovoznit.

NÁVRH ŘEŠENÍ TEPELNÉHO ČERPADLA TYPU VZDUCH-VODA ZDARMA